Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Możesz je edytować w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
×
Marec.pl
×
 x

Twój koszyk jest pusty!
Opis

Elektroniczna obroża treningowa, służąca przede wszystkim do nauki podstawowych komend dla psów - zasięg aż 200m. Sygnał dźwiękowy, świetlny, wibracja oraz statyczny elektryczny impuls korekcyjny pozwolą łatwo i szybko wytresować każdego psa.

Obrożę stosuje się jednocześnie z komendami głosowymi, które są wzmacniane za pomocą kombinacji sygnałów wibracyjnych oraz statycznych impulsów elektrycznych. Z biegiem czasu pies zaczyna kojarzyć komendy korekcyjne z impulsem elektrycznym. Następnie możliwe jest ograniczenie użycia impulsów elektrycznych, aż do ich całkowitego zaniechania na rzecz wibracji, a w efekcie końcowym samych poleceń ustnych.

Dzięki zastosowaniu niewielkich statycznych impulsów elektrycznych, dźwięków oraz wibracji obroża z pilotem umożliwia wydawanie komend na dużą odległość.

Impulsy elektryczne emitowane przez obrożę nie są niebezpieczne dla zwierzęcia. Do prawidłowego funkcjonowania nie jest konieczne aby elektrody dotykały bezpośrednio skóry psa, co dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

GWIZDEK - charakterystyczny bodziec dźwiękowy, ułatwia komunikacje z psieskiem. Głośnik zainstalowany na obroży (nie jak w innych modelach na pilocie), dzięki czemu możesz być pewien, że Twój pupil usłyszy sygnał.

ŚWIATŁO LED -bodziec świetlny szczególnie przydatny podczas wieczornych i nocnych spacerów, ułatwi zdezorientowanemu pupilowi zlokalizowanie Twojej osoby w ciemności, oraz pomoże ominąć kałużę.

100 LEVELS VIBRATION - 100 poziomów wibracji - bodziec czuciowy, który wyczuli uwagę psa. Model ten w odróżnieniu do innych urzadzeń tego typu (które najczęściej posiadają tylko jeden poziom) posiada aż 100 poziomów. Daje to możliwość indywidualnego dopasowania odpowiedniego natężenia wibracji do wielkości psa oraz jego zachowania.

100 LEVELS STATIC IMPULS - 100 poziomów impulsu elektrycznego – sprawia iż nawet najbardziej oporny pies zaczyna być posłuszny. Model ten w odróżnieniu do innych modeli (które najczęściej posiadają tylko jeden poziom) również posiada aż 100 poziomów impulsu statycznego. Daje to możliwość indywidualnego dopasowania odpowiednich poziomów bodźców do wielkości psa oraz jego zachowania.

Specyfikacja przedmiotu
  • Produkt fabrycznie nowy.
  • Regulowany obwód obroży: 20-50 cm pozwala na dokładne dopasowanie jej do obwodu szyi każdego psa.
  • NADAJNIK:
  • Wymiary: 130 x 50 x 30 mm
  • Zasilanie: 2x 4LR44 6V
  • Antena - zasięg max 200m
  • Funkcje: sygnalizacja świetlna, dźwiękowa, wibracja i impuls elektryczny, latarka
  • Podświetlenie nocne – Led
  • Kompaktowe wymiary, zmieści się w kieszeni spodni
  • OBROŻA:
  • Wymiary: regulowana długość 20 - 50 cm,
  • odbiornik 60 x 32 x 38 mm
  • Brak zewnętrznej anteny
  • Zasilanie: bateria 2 x AAA 1.5V

Ten przedmiot, jak i wszystkie dostępne na naszych aukcjach wysyslamy z Polski w ciagu 24h od zamówienia

Proszę mieć na uwadze, że dostarczamy Państwu towar najwyższej jakość w stosunku cena/jakość od 2009roku, ciągle szukając nowego towaru i udoskonalając procesy wysyłkowe.

Cechy produktu:

  • 2 oddzielne kanały. Praca z 2 obrożami jednocześnie. Każda obroża ma swój indywidualny kanał.
  • Indywidualne ustawienia poziomów intensywności dla obu obróż.
  • Wyświetlacz LCD pokazujący poziom wibracji i natężenie impulsów.
  • Ponad 3,000 kodów identyfikacyjnych zapobiega konfliktom gdy w pobliżu znajdą się inne aktywne urządzenia tego typu.

Koszty dostawy (szczegóły)
opłata maksymalnie w paczce czas realizacji
Paczkomaty 24/7(czas dostawy 1-2 dni) 11.99 zł 5 1-2 dni
List ekonomicznyNie zalecany rodzaj dostawy! sprawdź dlaczego 3.99 zł 1 3-14 dni
List polecony ekonomiczny 4.99 zł 10 3-7 dni
List polecony priorytetowy 7.99 zł 5 2-5 dni
PACZKA W RUCHu 4.99 zł 5 2-3 dni
E-PRZESYŁKA / Odbiór w Punkcie 8.99 zł 5 2-3 dni
Pocztex Kurier48Przy zamówieniu do godziny 13:00 wysyłka tego samego dnia. 13.98 zł 15 1-2 dni
Pocztex Kurier48 pobraniePrzy zamówieniu do godziny 13:00 wysyłka tego samego dnia. 16.99 zł 15 1-2 dni
Odbiór osobistyMAREC, A. Fredy 3, 23-100 Bychawa (pon. - pt.: 8:00-16:00) 0 zł -

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
×