Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Możesz je edytować w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
×
Marec.pl
×
 x 

Twój koszyk jest pusty!
czwartek, 19 listopad 2020 10:22

Jak porządkować szafę i nie zwariować?

Porządkowanie ubrań stanowi nie lada wyzwanie dla wielu osób. Dużym problemem staje się przede wszystkim ograniczone miejsce na odzież oraz przechowywanie dodatków z zachowaniem ładu. Czasami nadmiar drobiazgów prowadzi to do chaosu w szafie. Poniżej przedstawiamy 4 gadżety, które nie tylko ułatwią codzienne życie, ale również zapewnią porządek w garderobie.

Gadżet nr 1: wiszący organizer do szafy
Jest wybawieniem przede wszystkim dla posiadaczy małej garderoby oraz szaf. Zawieszany organizer to ciekawa alternatywa dla typowych półek i komód, które zajmują dużo miejsca. W przeciwieństwie dla typowych półek, wiszące organizery są tanie, nie wymagają skomplikowanego montażu, a przede wszystkim cechuje je duża funkcjonalność. Dzięki wykorzystaniu takiego rozwiązania możemy w szafie, w której są wyłącznie drążki, umieścić ubrania lub pościel bez konieczności zakupu nowych mebli. Cóż za oszczędność miejsca i pieniędzy.

https://bit.ly/35HuQXc

Niezbędnik nr 2: organizer do szafy na wieszaki

To gadżet, bez którego ciężko się obejść perfekcyjnej pani domu. Drążki w szafie wpływają na ograniczenie miejsca, jakie można przeznaczyć na ubrania. Kobiety doskonale znają problem upychania na siłę ubrań w szafie. Tymczasem wystarczy wykorzystać organizer do szafy na wieszaki. Ten cudowny wynalazek pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca w szafie. Producent umożliwił zastosowanie organizera zarówno w poziomie, jak i pionie.

https://bit.ly/32Vv7UU

Wynalazek nr 3: organizer na bieliznę

Prawdziwym niezbędnikiem w szafie i szufladzie jest organizer na bieliznę. To klasyczny organizer, który wyglądem przypomina szufladę/pudełko z licznymi przegródkami. Od Ciebie zależy jak go wykorzystasz. Bez problemu ulokujesz w nim bieliznę i krawaty. Dzięki organizerowi na bieliznę bez problemu odnajdziesz skarpetki do pary. Koniec z samotnie błąkającymi się w szufladzie skarpetami! Z kolei Twoje rajstopy nie będą splątane z innymi niczym kłębek wełny. Bez problemu wykorzystasz go również w celu przechowywania innych dodatków.

https://bit.ly/3lKhlvr

Gadżet nr 4: organizer na obuwie

Funkcjonalne pudełko z pokrowcem na obuwie to coś co pokochasz od pierwszego użycia. Organizer na obuwie zapewni nie tylko bezpieczne przechowywanie Twoich ukochanych butów, ale również ład i porządek w garderobie.

https://bit.ly/36Ob2kv

 

 

×