Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Możesz je edytować w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
×
Marec.pl
×
 x 

Twój koszyk jest pusty!
czwartek, 19 listopad 2020 10:22

Porządkowanie ubrań stanowi nie lada wyzwanie dla wielu osób. Dużym problemem staje się przede wszystkim ograniczone miejsce na odzież oraz przechowywanie dodatków z zachowaniem ładu. Czasami nadmiar drobiazgów prowadzi to do chaosu w szafie. Poniżej przedstawiamy 4 gadżety, które nie tylko ułatwią codzienne życie, ale również zapewnią porządek w garderobie.

środa, 11 listopad 2020 20:27

Słuchawki bezprzewodowe to znakomita alternatywa dla ich klasycznej wersji. Ze względu na brak wiszącego, niewygodnego kabla, znakomicie sprawdzają się one podczas wszelkiego rodzaju aktywności, takich jak bieganie czy trening na siłowni. Czym kierować się przy ich wyborze?

środa, 11 listopad 2020 20:21

Sezon jesienno-zimowy trwa w najlepsze, co wiąże się z większą wilgotnością powietrza oraz ponurą, zimną aurą. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile wilgoci osadza się we wnętrzu samochodu. Objawia się ona nie tylko zaparowanymi szybami, ale również nieprzyjemnym zapachem i rozwojem drobnoustrojów.
Jeśli nie chcesz oglądać świata zza zaparowanych szyb, samochodowy pochłaniacz wilgoci stanowi idealne rozwiązanie!

środa, 04 listopad 2020 13:24

Zaczął się okres grzewczy, który wpływa na jakość powietrza w ogrzewanym pomieszczeniu.
Spada poziom wilgotności, powietrze staje się suche. Pojawiają się problemy z oddychaniem.
Następuje ogólne osłabienie układu odpornościowego. Dodatkowo zła jakość powietrza może
się także przyczynić do złego samopoczucia. Jak zatem zadbać o odpowiednią jakość
powietrza w pomieszczeniu? Wypróbuj nawilżacz powietrza.

środa, 04 listopad 2020 13:14

Powerbanki stanowią jedne z najciekawszych mobilnych urządzeń nowoczesnej techniki. Coraz więcej osób nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez takiego urządzenia, gdyż zapewnia ono możliwość naładowania innych produktów przenośnych, takich jak smartfon czy czytnik książek elektronicznych. Szeroki wybór powerbanków sprawia, że czasem trudno jest wybrać odpowiedni. Czym jest powerbank, jak działa i na co zwrócić uwagę przy wyborze?

piątek, 17 listopad 2017 22:25

Masz stary dysk i chcesz odczytać z niego dane? Masz stary dysk chcesz go wykorzystać jako dysk przenośny ale nie wiesz jaki rodzaj obudowy kupić? Nie wiesz gdzie kupisz najtaniej? Zapraszam do lektury. 

piątek, 17 listopad 2017 21:59

MHL to w miarę nowy standard przesyłania dźwięku i obrazu. Wystarczy mieć urządzenie wspierające standard MHL i odpowiedni adapter. Okazuje się jednak, iż nie jest tak zawsze prosto jak mogło by się wydawać. Najważniejsze jednak, że efekt końcowy jest świetny. Zapraszam do lektury.

×